درباره ما

درباره طب نیک

در راستای رشد و توسعه اقتصاد ملی و در جهت تامین تجهیزات و لوازم پزشکی و ارتوپدی مورد نیاز هموطنان و با عنایت به آرمانها و اهداف بلند انسانی و نیز تلاش بیش از پیش در این برهه زمانی که کشور ما با مشکلات اقتصادی خارج از توان تولیدکنندگان کشورمان در نبردی ناجوانمردانه بسرمی برند.
صنایع پزشکی و داروئی طب نیک موضوع فعالیت خود را در سال ۱۳۸۱ با موضوع تولید ،توزیع و کلیه امور مربوط به تجهیزات و لوازم وابزارپزشکی و ارتوپدی کارخود را آغاز نمود .
با بررسی های جامع و تلاش و پشتکار مدیریت و نیروهای متخصص جوان ، در مدت زمان بسیار کوتاهی این مجموعه به عنوان یک واحد تولیدی شاخص در سطح صنعت پزشکی وارتوپدی در داروخانه های سراسر کشور مطرح گردید .همینطور منجر به جذب مشتریانی از کشور های عراق ، افغانستان وآذربایجان گردید. و با چشم اندازی جهت صادرات به دیگر کشورها امیدوار به پیش می رود. بطوریکه در حال حاظر با تعاملات فی مابین و ایجاد روابط متعارف مالی و حسن اعتماد مشتریان،شرکت ها ومراکز پزشکی داخلی و نیز خارجی ، مشتری این مجموعه شده اند که افتخاری بس بزرگ است و مستلزم تلاش بیشتر جهت حفظ اعتماد مشتریان عزیزمان خواهد بود.
در این بین همگی میدانیم که مشتریان اصلی ما هموطنان و دیگر بیماران داخل کشورعزیزمان و نیز خارج از کشورهستند که باید محصولی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در زمان بیماری در اختیار داشته باشند.
در نیل به خودکفائی و استفاده از پتانسیل واحد های تولیدی کشور سعی بر این داشتیم تلاش کنیم که با استفاده از توانمندی متخصصین ایرانی جهت طراحی مناسب لوازم ارتوپدی ، همکاری تنگاتنگ و منسجمی داشته باشیم و با بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا اقدام به تولید لوازم ارتوپدی نمودیم .تا به لحاظ کیفیت محصولات تولیدی به فضل خداوند منان بازار قابل قبولی را در سطح کشور و نیز درحوزه صادرات بدست آوردیم .
بدیهی است ارتقاء فعالیت تولیدی و تجاری بنگاه های اقتصادی در حال حاظر منوط به تعامل و همکاری با واحد های همگن بوده وما در راستای این اهداف همکاری مشترکی را با شرکت های پخش و نیز مراکز پزشکی و همینطور داروخانه های محترم از ابتدای فعالیت داریم .
امیدواریم با توان روز افزون ، بازار بیشتری در خارج از کشور بدست آوریم وبا جلوگیری ازخروج ارز از سیستم اقتصادی کشورعزیزمان ، در بازارهای بین المللی سر افراز تر فروش را افزایش دهیم . در همین راستا توانستیم با تداوم چنین حرکتی با کمک گروهی از متخصصین جوان کشور نهایت اهتمام و تلاش خود را نسبت به بسته بندی زیبا و همچنین ارتقاء کیفیت محصولات به کار بردیم . توانستیم افتخار اخذ گواهینامه ها و مجوزات وزارت بهداشت و درمان کشور و نیز اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 13485در محصولات پزشکی از کشور آلمان را داشته باشیم.
صنایع پزشکی و داروئی طب نیک با اعتمادی که از مشتریان خود کسب نموده با همکاری متخصصین داروئی کشور در زمینه تولید کرم های ضد درد گیاهی اقدام به تولید این دسته از کرم ها نمود که با تلاش فراوان و با بهره گیری از از بهترین مواد اولیه میسر شد و افتخاری دیگر نسیب این مجموعه کرد تا هرچه قدرتمند تر در زمینه داروئی هم پیشرفت داشته باشد.
این کرم ها همگی با پایه گیاهی و مواد اولیه تحت لیسانس کشورهای آلمان و فرانسه تولید میگردند تا در راه سربلندی کشورمان و نیز جلب رضایت شما عزیزان گام برداریم.
نیت ما بهبود وضعیت جسمی شما در دوران نقاهت بیماری می باشد و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
در پایان امیدواریم با لطف خداوند منان و با اعتمادی که همه شما عزیزان به ما دارید ، ثابت قدم در این راه به پیشرفت خود ادامه داده و به زودی خبرهای خوشی درتولید محصولات جدید برای شما خواهیم داشت.

خدمات طب نیک

فروش اینترنتی محصولات ، تقسیم بندی مناسب محصولات به قسمت های مختلف، ارسال سریع و رایگان، ۴۸ ساعت ضمانت بی قید و شرط، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات خرید آنلاین محصولات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه اینترنتی ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکردی جدید در فروشگاه اینترنتی می باشد.

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی طب نیک دارای تیم های تخصصی در حوزه های ارتوپدی که در تمام ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان خواهند بود.

طب نیک آماده ارایه محصولات خود بصورت عمده فروشی (همکاران محترم ) و خرده فروشی (مصرف کننده نهایی) می باشد.

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات در مورد خرید و فروش اینترنتی محصولات و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از جمله خط تلفن، ایمیل، پیامک و پشتیبانی آنلاین در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.

استفاده از مطالب طب نیک فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به صنایع پزشکی طب نیک (Tebnik) می‌باشد.