درباره ما

در این قدمهای پرتلاش ایرانی                       خط میزنیم هرچه خرابی و ویرانی

با فکر و تلاش در متد روز جهان            ما ساخته ایم از همه دست محصولات درمانی

زیباترین تولید را در آفرینش نیازهایی ،خالق شدیم که در فکر و اندیشه پارسیان متبلور پیشرفتهایی شد که ذره ای از آلام انسان را در تکنولوژی پیشرفته مکانی و زمانی شما عزیزان به جلو رهنمون شود.

تا عالمیان بدانند ما میدانیم و میتوانیم قدمهایمان را استوار برداریم،همراه با علم مدرن روز دنیا و به این خودباوری برسیم که میتوانیم محصولاتی کاملا ایرانی بدست متخصصین خوش فکر وطنمان بسازیم.

خط مشی شرکت ما کاملا مردم نهاد بوده است و تلاش ماهم نوای نیازهای روز مردم عزیزمان طراحی شده است وهدف آن التیام صد در صد دردهایی به مدد طب روز دنیا و دانش های سنتی کهن می باشد .بنابر حمایت و توجه ویژه شما مشتریان محترم و با غیرت ایرانی چرخهای تولیدات ایرانی در مجموعه ما در گردش است و رضایت دو طرف را در دستور کار خود قرار داده ایم  تا هم پروردگار راضی باشد ،هم شما مردم عزیز کشورم ایران و این امر جز در ید بیضای تلاش بیکران ما و حمایتهای بی دریغ شما میسر نمی شود.

محصولات و تولیدات مجموعه ما لوازم خاص و ویژه ارتوپدی با متد روز دنیا طراحی شده وبه مدد حمایت بی دریغ شما بعد از بیست سال تلاش در این عرصه گامهایی رو به جلو برداشته و موفق به تولید کرمهای درمانی،ضد درد و آرایشی با پایه گیاهی تحت لیسانس کشورهای ،آلمان و فرانسه شدیم  تا درراه پیشرفت علم و سربلندی کشورمان گامی برداریم و همواره رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.

نیت ما با امید به ذات جلاله حق بهبود وضعیت جسمی و روحی شما بوده و در این راه از هیچ تلاشی فروگزار نمی شویم.

مجموعه ایرانی طب نیک این افتخار را دارد که بدون هیچ حرفی محصولاتی را در اختیار شما بگذارد که کیفیت و اثر بخشی آن حرف اول را بزند تا نامش در میان برند های روز دنیا بدرخشد.

در راستای رشد و توسعه اقتصاد ملی و در جهت تامین تجهیزات و لوازم پزشکی و ارتوپدی مورد نیاز هموطنان و با عنایت به آرمانها و اهداف بلند انسانی و نیز تلاش بیش از پیش در این برهه زمانی که کشور ما با مشکلات اقتصادی خارج از توان  تولیدکنندگان کشورمان در نبردی ناجوانمردانه بسرمی برند.

صنایع پزشکی و داروئی طب نیک موضوع فعالیت خود را در سال 1381 با موضوع تولید ،توزیع و کلیه امور مربوط به تجهیزات و لوازم وابزارپزشکی و ارتوپدی کارخود را آغاز نمود .

با بررسی های جامع و تلاش و پشتکار مدیریت و نیروهای متخصص جوان ، در  مدت زمان بسیار کوتاهی این مجموعه به عنوان یک واحد تولیدی شاخص در سطح صنعت پزشکی وارتوپدی در داروخانه های سراسر کشور مطرح گردید .همینطور منجر به جذب مشتریانی از کشور های عراق ، افغانستان وآذربایجان گردید. و با چشم اندازی جهت صادرات به دیگر کشورها امیدوار به پیش می رود. بطوریکه در حال حاضر با تعاملات فی مابین و ایجاد روابط متعارف مالی و حسن اعتماد مشتریان،شرکت ها ومراکز پزشکی داخلی و نیز خارجی ، مشتری این مجموعه شده اند که افتخاری بس بزرگ است و مستلزم تلاش بیشتر جهت حفظ اعتماد مشتریان عزیزمان خواهد بود.

در این بین همگی میدانیم که مشتریان اصلی ما هموطنان و دیگر بیماران داخل کشورعزیزمان و نیز خارج از کشورهستند که باید محصولی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در زمان بیماری در اختیار داشته باشند.