سیاست حفظ حریم خصوصی

حریم خصوصی

طب نیک با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است ، برای خرید ، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست میکند تا بتواند خدماتی امن ومطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش وارسال سفارش ،اطلاعاتی مانند نام وکدملی برای اشخاص حقیقی یا کداقتصادی وشناسه ملی برای خرید های سازمانی لازم است. وتنها آدرس ایمیل وتلفن های رسمی ، مورد تایید شرکت است وتمام مکاتبات وپاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد. مشتریان می توانند نام و آدرس وشماره تلفن شخص دیگری را برای تحویل سفارش وارد کنند وطب نیک تنها برای ارسال همان سفارش ازاین اطلاعات استفاده خواهد کرد.طب نیک برای اطلاع رسانی رویدادها واخبار ، خدمات وسرویس های ویژه برای مشتریان ایمیل یا پیامک ارسال خواهد کرد درصورتی که مشتریان تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک ها نداشته باشند ، می توانند عضویت دزیافت خبرنامه طب نیک  را در ایمیل یا پیامک خود لغو نمایند عدم اقدام جهت لغو ،به منزله ی موافقت ضمنی بادریافت ایمیل ها وپیام ها وسلب حق اعتراض می باشد.

طب نیک ممکن است نقد وارسال نظرات ارسالی توسط کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش نماید.

طب نیک برای حفاظت ونگهداری اطلاعات وحریم شخصی مشتریان هه توان خود را به کار می گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن ،راحت وخوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

درصورت وجود هر گونه سوال با شماره تماس های زیر ارتباط برقرار کنید

تلفن تماس :۸۶۰۵۱۸۴۳(۰۲۱)

دفتر مرکزی :۸۶۰۵۱۸۴۳(۰۲۱)

استفاده از مطالب طب نیک فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به صنایع پزشکی طب نیک (Tebnik) می‌باشد.