رویه های بازگرداندن کالا

رویه های بازگرداندن کالا

اگر پس از تحویل کالاهرگونه مغایرت  یا مغایرت یا معیوب بودن نسبت به سفارش ثبت شده توسط مشتری وجود داشته باشد ، طب نیک بدون قید وشرط کالا را از مشتری تحویل می گیرد. پس از بررسی کالای مرجوعی توسط مشتری ، توسط  بخش فنی  ، اگر کالا از نظر کیفیت دچار اختلال اساسی باشد ، کالای جدید برای مشتری ارسال می شود درصورتی که مشتری بدون هماهنگی کالا را مرجوع کند ; یا اینکه کالای بازگردانده شده بدون مشکل و سالم باشد ; هزینه ارسال رفت و برگشت ، طبیعتا برعهده ی مشتری است.

مشتریان طب نیک می توانند تا 7 روز پس از ثبت سفارش ، کالای خود را به هر دلیل بازگردانند که در این صورت نیز هزینه ایاب وذهاب برعهده ی شرکت می باشد.لازم به ذکر است که برگشت کالای سالم ، درصورتی که کالا توسط مشتری استفاده شده باشد به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.لذا درمورد سایز ، رنگ ، جنس و … ویژگی های کالای درخواستی قبل از خرید دقت لازم را به عمل آورید وهنگام تحویل کالا نیز به دقت کالای خودرا بدون باز کردن پلمپ بررسی کنید.

برگشت بدون قید وشرط کالایی که توسط مشتری استفاده نشده باشد، بعد از 7 روز امکان پذیر نمی باشد.

از جدیدترین اخبار با خبر شوید:

[contact-form-7 id=”56″ title=”خبرنامه”]

  • نشانی کارخانه

    پاکدشت-دهستان گلزار-خیابان گلزار-پلاک28

  • نشانی دفتر مرکزی

    تهران-میدان ونک-خیابان ملاصدرا-خیابان شیراز جنوبی-خیابان برزیل غربی-پلاک136

  • هفت روز هفته ، در ساعات اداری پاسخگوی شما هستیم
  • آدرس ایمیل

    info@tebnik.ir

محل تصویر نماد اعتماد

logo-samandehi

استفاده از مطالب طب نیک فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به صنایع پزشکی طب نیک (Tebnik) می‌باشد.